Svět barev s.r.o.

           

 

Naše společnost Svět barev s.r.o. se dlouhodobě zabývá prodejem barev, omítek a laků. V současné době provozujeme dvě kamenné prodejny v Praze.

 

Kromě kompletního sortimentu malířských a lakýrnických potřeb máme i nabídku nářadí, železářství, elektro, instalatérství  a drogerie. V našich obchodech nakoupíte téměř vše, co můžete při Vaší rekonstrukci čehokoliv potřebovat.

 

Samozřejmostí a nedílnou součástí námi poskytovaných služeb je i tónování barev. Zákazníkům je možné vyhovět ve všech směrech od míchání barev syntetických přes polyuretany, lazury, interiérové a fasádní barvy až po probarvování omítkových směsí. To vše na počkání!

 

Větší zakázky Vám zdarma odvezeme přímo domů nebo na stavbu aby jste nemuseli řešit dopravu.

 

Pro zkvalitnění činnosti a na podporu prodeje provádí naše společnost s pracovníky malířských a stavebních firem odborné konzultace. Hledáme nejvhodnější technologické postupy na konkrétní požadavky investorů, včetně zpracování cenové kalkulace.

 

Mezi našimi dodavateli jsou např. PPG, MISTRAL , MIPA, COLORLAK, BARVY LAKY HOSTIVAŘ, ROKO, AUSTIS, SPOKAR, SCHULLER a další.

 

Vybírejte kvalitní produkty za exkluzivní ceny z rozsáhlé nabídky našeho e-shopu nebo nás navštivte osobně v některé z našich prodejen. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

 

 

 

Načítám, prosím vydržte...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací

Souhlasím
?>

worksmen relentlessly purchased making high quality https://www.wellreplicas.to/.

replica watches with aaa quality at our fake watch store from china.
ladies replica watches.
https://de.buywatches.is/ are commonly replicated on the market.